
Влада Тайваню заявила, що рада бачити потужний розвиток ринкових відносин між Тайванем та ЄС. Вони готові співпрацювати та вітають той факт, що Євросоюз надає острову такого важливого значення.
У ЄС планують розвивати випуск чіпів на території Тайваню, щоб знизити залежність від поставок з Азії та США. Як вони заявили, сьогодні є «колосальний простір для співпраці» у сфері виробництва напівпровідників.
Для ЄС Тайвань є технологічною базою найбільшого у світі виробника чіпів — компанії TSMC, а також інших учасників ринку напівпровідників. У Європі вважають, що острів є одним із «партнерів-однодумців», з яким сміливо можна вступати у співробітництво.
У Міністерстві закордонних справ Тайваню теж переконані, що разом вони можуть реструктуризувати глобальні ланцюжки постачання у напівпровідниковій сфері, відновити промисловість та зміцнити стійкість демократії.
У вівторок Єврокомісія представила план, за яким пропонує спростити правила фінансування для інноваційних напівпровідникових заводів. На такі заходи доведеться піти, щоб ліквідувати дефіцит чіпів, який веде до збоїв у багатьох галузях.